Офіційний дилер YAMAHA в Харкові «МотоГолдер»

Зимове зберігання мотоциклів та скутерів

Знижка на вартість всіх замовлених і оплачених робіт
15 %

Послуги сервісу

5 %

Запасні частини

5 %

Доп обладнання
та аксесуари

5 %

Екіпірування

Зберігання «подобово»

* – комплекс робіт при прийнятті на зберігання оплачується окремо

30 грн*

Вартість зберігання за добу

До 150 см3 До 750 см3 До 1150 см3 Більше 1150 см3
Оплата за комплекс
робіт , грн
600 650 700 750

Важлива інформація

При прийнятті техніки на зберігання без комлексу робіт при прийнятті на зберігання, МотоГолдер не несе відповідальність за технічний стан мотоцикла.
МотоГолдер на свій розсуд має право відмовити в прийнятті на зберігання в разі нестачі місць або з метою дотримання всіх технічних норм при зберіганні

Підготовка до сезону

Якщо ви не плануєте користуватися своїм транспортним засобом взимку, а питання про зберігання мотоцикла для Вас є актуальним, скористайтеся спеціальною пропозицією від Ямаха %name%.

Сезонне зберігання мотоциклів - це повний комплекс послуг з приймання, підготовки та сервісу:

мийка мотоцикла
візуальна діагностика мотоцикла
підготовка АКБ до зберігання(повна зарядка)
регулювання тиску в шинах до рекомендованого для зберігання рівня

Згідно з рекомендаціями фахівців, зарядка акумулятора здійснюється раз на місяць. Якщо Ваш мотоцикл зберігається у нас протягом декількох місяців, ми регулярно заряджаємо АКБ, що входить у вартість вищевказаних послуг.

Переваги зимового зберігання мототехніки в МотоГолдер

  • Тепле приміщення.Цілодобове підтримання температури не нижче ніж +10 градусів, що необхідно для безпечного зберігання транспортного засобу.
  • Охорона та відеоспостереження.Всередині та зовні приміщення ведеться відеоспостереження, а проїзд вночі на територію закривається автоматичними воротами.
  • Підготовка до нового сезону та послуги сервісу.Щоб уникнути затримок зі стартом у новому сезоні, ми пропонуємо повну діагностику та ремонт, за необхідністю.
  • Двосторонній договір.Послуга зберігання мотоцикла на зиму підтверджується документально, тому ви можете бути впевнені у прозорості угоди та безпеці свого транспорту.
  • Знижка до 15%Поширюється на послуги сервісу. А також придбання запчастин, додаткового обладнання й екіпіровки - зі знижкою 5%, за умови мотозберігання.

Особливості сезонного зберігання мотоцикла

Пережити морози Ваш залізний друг повинен у просторому приміщенні, що опалюється, за температури не нижче ніж +10 градусів, після попередньої підготовки та візуальної діагностики фахівцями.

Склад для мотозберігання МотоГолдер знаходиться всередині основного приміщення сервісу на закритій території під відеоспостереженням. Ми оформляємо акт приймання передачі техніки та двосторонній договір відповідального зберігання, тому гарантуємо повну юридичну відповідальність за надані послуги.

Щоб оформити угоду, візьміть із собою тех. паспорт на мототехніку. Ми також надаємо додаткові послуги з підготовки до зберігання, що сплачуються окремо.

Консервація паливної системи

Якщо Ваш мотоцикл оснащений пластиковим баком, зливати бензин взимку не обов'язково, оскільки він не схильний до корозії. Металевий бак обов'язково слід наповнити бензином та додати стабілізатор пального.

Перевірка охолоджуючої рідини

При зберіганні у приміщенні, що не опалюється, «консервуючи» мотоцикл, потрібно перевірити охолоджуючу рідину та за необхідністю замінити її. Для цього фахівець за допомогою ареометра визначає фактичну температуру замерзання охолоджувальної рідини. Залежно від отриманого значення та показника найнижчої температури в Вашому регіоні взимку, слід замінити або залишити охолоджуючу рідину.

Особливості зимового зберігання скутера

МотоГолдер також пропонує послугу зимове зберігання скутера. Оскільки цей транспорт не призначений для їзди в холодну пору року, особливо в наших кліматичних умовах, важливо заздалегідь подбати про його збереження.

Щоб скутер справно служив Вам у новому сезоні, ми дотримуємося всіх рекомендації щодо його попередньої підготовки та правильного зберігання взимку:

мийка;
перевірка тиску в шинах;
консервація паливної системи (необхідно повністю заповнити її бензином);
заміна масла й інші послуги.

Детальну інформацію щодо процесу й особливостей зимового зберігання мототехніки в МотоГолдер Ви можете отримати у наших фахівців за номером телефону:

+38 (099) 266 42 43

або приходьте до нас за адресою:

Проспект Гагаріна 39а, Харків.

Бажаєте замовити послугу? Заповніть форму для зв'язку з фахівцем