Офіційний дилер YAMAHA в Харкові «МотоГолдер»

Про компанію

Компанія МОТОГОЛДЕР заснована людьми, для яких активні види відпочинку стали професією. Наша місія: організувати активне, безпечне проведення часу людей і мототехніки.

Ми впевнено подорожуємо на мотоциклах; виходимо катерами на велику ріку; пробираємося хащами лісу на квадроциклі; проходимо крізь хвилі на гідроциклі; знаємо самі засніжені території завдяки снігоходах. Немає погоди, яка може нас налякати. Немає погоди, яка може нас змусити залишитися вдома. Ми переконані - немає емоцій там, де немає руху.

Мотоцикли, квадроцикли, снігоходи, водні мотоцикли, катери, човнові мотори, додаткове обладнання для техніки YAMAHA, оригінальні аксесуари YAMAHA - все це ви можете придбати в нашому фірмовому салоні YAMAHA за адресою м Харків, пр-т Гагаріна 39а.

Запрошуємо всіх бути частиною нашої компанії! Яскраві тест-драйви, незабутні подорожі, захоплюючі заходи і драйвові емоції

МотоГолдер Проспект Гагаріна 39а, Харків
Режим роботи пн-пт:10:00 - 16:00 сб: Вихідний нд: Вихідний
Зв'язок +38 (099) 266 42 43

Компанія МотоГолдер

Компанія МотоГолдер була створена людьми, захопленими активними видами відпочинку. Чудово розуміючи потреби однодумців, підприємство представляє продукцію провідного світового виробника техніки для активного відпочинку, подорожей, спорту та є офіційним дилером Yamaha Motor, підрозділом глобальної корпорації Yamaha Corporation, який розробляє, виготовляє й займається продажем мотоциклетної, водної та іншої моторизованої техніки.

Техніка Yamaha найкращим чином відповідає очікуванням споживачів у всьому світі. З її допомогою можна підкорювати сушу й водний простори, влітку, взимку та в міжсезонні, досліджувати простір незважаючи на наявність доріг та якість їх покриття. Надійність і витривалість Ямаха давно стали еталонними для любителів активного способу життя в усьому світі, а чудову якість та інноваційні технології дають можливість в повній мірі відчути драйв та неймовірні емоції.

Поділяючи цінності Yamaha, компанія МотоГолдер прагне не тільки надати своїм клієнтам послуги найвищої якості, а й залучити їх до клубу однодумців, що нараховує величезну кількість прихильників на всіх континентах. У салоні МотоГолдер можна не тільки купити мотоцикл, скутер, квадроцикл або мотовсюдихід, снігохід, гідроцикл або катер, човновий мотор Yamaha або генератор, але й зробити на фірмовій СТО якісне гарантійне та сервісне обслуговування, виконати ремонтні роботи, придбати оригінальні запасні частини до техніки Yamaha та фірмові мастильні матеріали.

Як підприємство повного циклу, компанія МотоГолдер супроводжує клієнта на всіх етапах володіння технікою Ямаха, починаючи від знайомства з модельною лінійкою бренду та допомоги у виборі конкретної моделі й закінчуючи передпродажною підготовкою та реалізацією техніки з пробігом. Співробітники дилерського центру надають допомогу при постановці транспортних засобів на облік, сприяють укладанню договору страхування на прозорих умовах, допомагають вигідно купити техніку Yamaha в кредит або на умовах лізингових програм.

Перед придбанням моделі клієнти компанії МотоГолдер можуть провести її тест-драйв (список техніки, доступної для тест-драйву, розміщений на сайті підприємства).

Технічне обслуговування техніки Ямаха й ремонтні роботи виконуються на фірмовій СТО Yamaha. Співробітники станції технічного обслуговування мають високу кваліфікацію, підтверджену сертифікатами Yamaha Technical Academy. Сервісний центр атестований представниками виробника, для виконання робіт використовуються фірмове обладнання, оригінальні запчастини та витратні матеріали.

Для корпоративних клієнтів розроблені спеціальні умови придбання техніки Yamaha та особливі ціни на технічне обслуговування.

На всю техніку Yamaha, придбану в офіційного дилера Yamaha Motor компанії МотоГолдер, поширюються гарантійні зобов’язання виробника в повному обсязі.

Салон МотоГолдер знаходиться в Харкові на проспекті Гагаріна, 39а. Детальнішу інформацію про техніку Yamaha та умовах її придбання також можна отримати за телефоном +38 (099) 266 42 43.

Читати повністю