Офіційний дилер YAMAHA в Харкові «МотоГолдер»
Yamaha NMAX 155 за ціною 155 000 грн
Замовляй прямо зараз Детальніше
Yamaha FZ25 за ціною 155 000 грн
Замовляй прямо зараз Детальніше
Yamaha Tracer 9 GT за акційною ціною
Кількість обмежена Переглянути пропозицію
Найдоступніший скутер Yamaha - RayZR
Відкрите передзамовлення Детальніше
Наші стихії
Актуальна інформація
Контакти
МотоГолдер Проспект Гагаріна 39а, Харків
Режим роботи пн-пт:10:00 - 16:00 сб: Вихідний нд: Вихідний
Зв'язок +38 (099) 266 42 43
Маршрут

У світі Yamaha з компанією МотоГолдер

Світ Yamaha - це світ людей, що займають активну життєву позицію, прагнуть віддати кожну вільну хвилину пізнанню нових місць та емоцій. У цьому світі для досягнення цілей на допомогу приходить техніка Yamaha - мотоцикли та скутери, квадроцикли та мотовсюдиходи, снігоходи, катери й гідроцикли, човнові мотори, генератори, дозволяючи підкорювати стихії землі й води в будь-яку пору року, нести тепло та світло в кожен куточок планети . Інноваційні технології, досконале виконання, неперевершена якість та надійність Yamaha дають людині змогу зосередитися на втіленні своєї мрії підкорювати простір.

Корпорація Yamaha Corporation була заснована в невеликому містечку Хамамацу в Японії (префектура Шидзуока) 12 жовтня 1897 року майстром музичних інструментів Торакусу Ямаха. Тоді було покладено початок фабриці Nippon Gakki Co. Ltd., (так спочатку називалася Yamaha Corporation), яка виготовляла трубні органи. Пізніше підприємство освоїло виробництво піаніно, і до 50-х років 20-го століття стало світовим лідером в галузі виробництва музичних інструментів.

У 1954 році компанія випустила копію німецького одноциліндрового мотоцикла DKW RT125 під назвою YA-1 «Червона бабка» з робочим об'ємом двигуна 125 куб. см. Модель виявилася настільки вдалою, що відразу ж стала переможцем престижної мотогонки біля підніжжя гори Фуджі, тому в 1955 році був створений дивізіон Yamaha Motor Co., Ltd., який розробляє і виготовляє мотоциклетну техніку.

Сьогодні Yamaha Corporation - це глобальна багатопрофільна компанія, світовий лідер в галузі виробництва мотоциклетної техніки й музичних інструментів. У продуктовій лінійці Yamaha Motor Co., Ltd. можна знайти мотоцикли та скутери, квадроцикли та мотовсюдиходи, снігоходи, катери й гідроцикли, човнові мотори, генератори, оснащені неперевершеними двигунами Yamaha.

Компанія МотоГолдер була створена людьми, для яких активний відпочинок став професією. Підприємство є офіційним дилером Yamaha в Харкові (Україна), надаючи своїм клієнтам можливість познайомитися зі світом швидкості, драйву та емоцій. У салоні компанії, розташованому в Харкові на проспекті Гагаріна, 39а, можна вибрати й купити техніку з обширного модельного ряду Yamaha - мотоцикл, скутер, мотовсюдихід або квадроцикл, снігохід, катер або гідроцикл, обладнати човен сучасним човновим мотором, придбати ефективний електрогенератор. Також МотоГолдер пропонує власникам техніки Yamaha оригінальні запасні частини й фірмові мастильні матеріали, мотоекіпірування провідних італійських виробників - SPIDI, Nolan, X-Lite, GREX тощо.

До послуг власників мотоциклетної техніки Yamaha фірмова станція технічного обслуговування, що виконує сервісні та ремонтні роботи будь-якої складності. Компанія МотоГолдер надає клієнтам підтримку при реєстрації транспортних засобів, укладанні договорів страхування, кредитних договорів. Передбачено спеціальні умови придбання для корпоративного сектора, створено відділ з передпродажної підготовки та продажу техніки Yamaha з пробігом.

Компанія МотоГолдер рада стати надійним провідником у світі Yamaha - світі людей, які прагнуть втілювати в життя свої мрії.

Читати повністю